Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kréta 2005

Pod silným vlivem knihy Tři přání se loni rozhodla pro návštěvu Kréty i ségra. Byli tam na přelomu září a října v termínu 26.9. – 7.10.2005. Na 2 + 2 dny si půjčili auto a objeli, co se dalo. Musím přiznat, že mě Kréta nikdy nelákala, nějak se mi odtamtud nelíbily ty fotky a tak. Ale když jsem se tím teď probíral, tak jsem zjistil, že bych si tam určitě taky našel to svoje. Nehledě na to, že díky hodně jižní poloze je to ideální volba pro brzký začátek nebo pozdní konec sezóny.

Ve fotogalerii najdete nějakých skoro 300 fotek z různých míst Kréty.


Fotogalerie Kréta

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro Josefku

(Lucie, 21. 6. 2006 15:03)

slyšela jsem pár lidí, že se jim Kréta nelíbila, ale po tom, co jsem slyšela jejich důvody :-(, si myslím své. Mohla bys napsat, proč se nelíbilo na Krétě tobě? Nazvat cokoliv "hnusem" je dost vážné, tak by mě moc zajímalo, proč máš takový názor. Děkuji za odpověď.

Kréta je príma :-)

(Lucie, 21. 6. 2006 13:33)

svůj komentář jsem napsala k fotogalerii, ale ještě jednou sem - moc díky p.Vigovi a sestřičce - Kréta nás uchvátila, proto jste celé naší rodince udělali velikou radost :-)) Díky!
*Lucie*

-> Pro váhavé

(ségra, 16. 6. 2006 13:12)

No je fakt, že zrovna tyhle fotky lidi vůbec nepřilákají. Ale my jsme byly rády, že jsme se na Elafonissos vůbec dostaly, protože jak je z fotek vidět, bylo tam docela černo a šílená bouřka nás chytla až na dálnici cestou zpátky.
Bylo to přes celý ostrov, takže jsme se tam dostaly až odpoledne. Taky jsme byly zklamané, že jsme tam nemohly dýl pobýt a užít si to, ale počasí člověk neporučí. Podle toho taky ty fotky vypadají. Ale kdyby bylo počasí, tak je to tam super, jen se tam člověk musí autem dostat.
Přes tu soutěsku, jak píšeš, jsme taky chtěly jít, ale mamce se nakonec nechtělo, protože to byl fakt kus. Krom toho jsou tam organizované zájezdy, což se nám moc nezamlouvalo, a je to tam tak vyřešené, že bychom musely mít někoho, kdo by nám převezl auto, protože přijedeš nahoru nad soutěsku, lezeš to půl dne dolů k moři a tam není žádná cesta, lodí se musíš zase dostat někam do civilizace a odtud bychom zase nějak složitě musely pro auto. Takže jsme tento výlet vypustily.

josefka

(Josefínka Salátová, 15. 6. 2006 12:14)

Ahoj, na krétě sem byla a je to tam hnus!!!!! tak papa

Pro váhavé

(míša, 14. 6. 2006 13:16)

Na východní Krétě jsme byli před 2 lety - v Hersonissosu, díky autu viděli, to co autor fotografií a teď budu rýpavá, z fotek celkovou atmosféru člověk nemůže vnímat a protože jsem 14 dní doma z 15-tidenní dovolené na západní Krétě - Agia Marina, odkud jsme podnikli spanilou jízdu na Elafonis, která na Vašich fotkách bohužel neupoutá, na rozdíl od skutečnosti a hlavně poloostrov Gramvousu (ála Karibik), ale žádné "kašírované" lodní zájezdy, ale pěkně po svých sestupem přes pohoří a celý den před námi, na pláži než přijedou lodní zájezdy po obědě cca 13 lidí - ještě nyní to ve mě všechno doznívá, protože mentalita Řeků, jejich pohodový přístup ke všemu a všem - to je nejlepší způsob, jak hodit vše za hlavu a užívat. Ještě dodám, že stejně půvabný je Thassos a nej nej Lefkáda.